Autojuhi koolitus

säästab kütust, raha ja loodust

Kui vajad abi liiklusteooriaeksamiks valmistumisel võta meiega ühendust ja leiame lahenduse. Pakume ka lisasõidutunde automaat- ja manuaalkäigukastiga autodel. Palju edu eksamil! Eksamiks valmistumisel tutvu ka meie õppematerjalidega Autokooli ja Maanteeameti teooriaeksamiks valmistumine teooriaõpe autokooli teooriaeksam, sõidutunnid

Teooriaeksamiks valmistumine


Kas ma olen valmis minema teooriaeksamile?

Autokooli ja Maanteeameti teooriaeksamiks valmistumine

 

  • Tutvu Liiklusseadusega ja õpi selgeks liiklemise reeglid, liiklusmärgid, teekattemärgistus jms. Proovi leida loogilisi seoseid, see aitab infot paremini meelde jätta.
  • Loe materjali peatükkide kaupa. Tee märkmeid, kui see aitab sul paremini õpitut meelde jätta. Las keegi esitab sulle iga peatüki läbimisel materjali kohta küsimusi, ja kui suudad neist 80% õigesti vastata, võid edasi liikuda.
  • Kui mõni koht jääb õppimisest hoolimata ikkagi ebaselgeks, palu abi oma autokooli teooria- või sõiduõpetajalt – nad oskavad sind kindlasti aidata.
  • Kui oled liiklusreeglite õppimisega ühele poole saanud, soorita test kogu materjali kohta. Kui mõne peatüki materjal pole päris selge, õpi seda peatükki uuesti. Kui läbid kogu materjali kolme nädala jooksul kolm korda, on suur tõenäosus, et sooritad eksami edukalt.
  • Kui oled autokooli loengus hoolega õpetajat kuulanud ning ka iseseisvalt liiklusreeglite õppimisega tegelenud juba mõnda aega, võib sul tekkida küsimus, kas oled nüüd valmis eksamile minema. Oma teadmisi saad kontrollida liiklustestide abiga.
  • Hangi usaldusväärse liikluskoolitaja koostatud liiklustestid. Lahenda need ära.
  • Ära õpi testiraamatut pähe – eksamil võivad olla teistsugused küsimused. Pane hoopis rõhku liiklusreeglite heale tundmisele.
  • Kui esines vigu, võta kätte Liiklusseadus. Otsi üles iga testis olnud liiklussituatsioon, millele sa ei osanud vastata ja leia küsimusele õige lahendus. Kui vaja, tee märkmeid.
  • Kui kogu testiraamatu kohta pole sinu vastustes ühtegi viga või on vaid mõni üksik, siis on su teadmised sellisel tasemel, et sa suure tõenäosusega läbid eksami edukalt juba esimesel katsel.

 

Palju edu eksamil!

 

Eksamiks valmistumisel tutvu ka meie õppematerjalidega.

 

Mis on Ecodriving
Ecodriving on keskkonda ja kütust säästev sõiduviis, mis võimaldab lihtsate nippidega läbida sama vahemaa väiksema kütusekogusega.

Ecodriving kursused
Pakume nii teooriakursusi kui ka praktilist säästlikku sõiduõpet, mis läbitakse sõidukiga, millega iga- päevaselt liigeldakse. Loe lisaks

Muud koolitused
Lisaks koolitusele "Säästlik sõit" pakume ka teisi liikluskoolitusi . Loe veel detailsemat koolituste infot siin.

Kontaktandmed
Ecodrive Eesti OÜ, reg 12860386
Kotka 26, Tallinn 11315
Kontakttelefon (+372) 55 07 555
e-mail:
Tegevusluba: 1.1-3/18/295 Majandustegevusteate nr.:205445

Kodulehe valmistamine aara.ee

Autokooli ja Maanteeameti teooriaeksamiks

Autokooli ja Maanteeameti teooriaeksamiks

Tutvu Liiklusseadusega ja õpi selgeks liiklemise reeglid, liiklusmärgid, teekattemärgistus jms Proovi leida loogilisi seoseid, see aitab infot paremini meelde jätta Kas ma olen valmis minema teooriaeksamile?

Autokooli ja Maanteeameti teooriaeksamiks valmistumine

Kui vajad abi liiklusteooriaeksamiks valmistumisel võta meiega ühendust ja leiame lahenduse. Pakume ka lisasõidutunde automaat- ja manuaalkäigukastiga autodel. teooriaõpe autokooli teooriaeksam, sõidutunnid
www.ecodriveeesti.ee © 2015 Ecodrive Eesti OÜ »